3 טיפים למניעת ציפורים לאכול את הדובדבנים שלך!

זה ידוע, ציפורים הן אוהבות גדולות של דובדבנים ודובדבנים מוקדמים במיוחד. לפעמים, לא יהיה לך זמן ליהנות מהייצור שלך מכיוון שהציפורים כבר אכלו הכל! כמו כל עצי הפרי, עצי הדובדבן מותקפים בכל מקום. אבל אל תיבהלו, יש פתרונות להרחקת ציפורים מהעצים שלכם ומהגידולים העתידיים שלכם. כמובן, אנו תמיד מציעים לכם פתרונות טבעיים שהם מעל הכל בטוחים לבעלי חיים! אכן, יהיה חבל לא להיות מסוגל לטעום את הפרי של שעות העבודה הארוכות שלך. עם זאת, פגיעה בציפורים אינה באה בחשבון, רק מונעת מהן לאכול את הפירות שלך. להלן 3 טיפים להרחקת ציפורים מעצי הדובדבן שלך.

1) נפטלין

נפטלין מגיעים בצורה של כדורים לבנים קטנים. הוא שימש את הסבתות שלנו להרחקת עש, אבל גם לבושם פשתן. עם זאת, הוא גם דוחה ציפורים אמיתי שכן הם לא אוהבים את הריח הנודף ממנו. לשם כך, קחו בקבוקי פלסטיק, עשו חורים לאורך והניחו את הנפטלין בפנים. תלו את הבקבוקים על ענפי עצים וסיימתם. ציפורים כבר לא יתקרבו לעצי הדובדבן שלך!

2) מפחידים

אנחנו לא מדברים על מפחידים בסגנון CD או ראש חתול שיוצבו ליד עצים, מכיוון שהם אינם יעילים בשום אופן נגד ציפורים. במקום זאת, קבל סרט פוליפרופילן דק שמפחיד ציפורים עם תנודות הקול שהוא פולט. אתה רק צריך למתוח את הסרט בין שני עצים. הציפורים אז יופתעו והאינסטינקט שלהן יסיט אותן מהיבולים שלך. הם יחשבו שיש להם עסק עם טורפים.

3) הרשת נגד ציפורים

השיטה הקלאסית ביותר נותרה הרשתות הגדולות נגד ציפורים. דגם של 10 מ' על 10 מ' יכול לכסות עץ שלם. בחרו איכות: הרשת חייבת להיות חזקה ועשויה מניילון סרוג. ואכן, רשת שבירה תיקרע מהר מאוד. זהירות, שיטה זו מחייבת שנבדוק כל יום שציפור לא נלכדה ברשתות הרשת. אם אתה רואה ציפור, שחרר אותה בהקדם האפשרי אחרת היא עלולה למות מתשישות. לאחר הקציר, זכרו גם להסיר את הרשתות. לבסוף, ציפורים ועצי דובדבן הולכים יד ביד.

דובדבנים
קרדיטים: Bru-nO / Pixabay

ישנם מינים רבים של ציפורים בגן: דרורים, ציצים, רובינים, יונים, חוחיות, סנוניות… ההגנה על ציפורי הגן חשובה. הם ניזונים מחרקים (זחלים, שבלולים וכו') ומשתמשים בעצמם בהאכלת ציפורים. אז אל תהססו להתקין להם מזין עם גרעיני חמניות, פירות יער או כדורי שומן (שהציפורים הקטנות אוהבות), מים, צריף קטן (בית ציפורים) לתלייה על עמוד תא מטען. כל הציפורים חשובות. מינים מסוימים נוכחים יותר מאחרים, בעיקר דרור הבית. אחרי הכל, הציפורים החמודות הללו הן ידידו של הגנן כאשר אוכלי החרקים הללו עוזרים לו להיפטר ממזיקים. אז גם אם לפעמים הם גונבים את היבול שלנו, האכלת ציפורי הגן נשארת חשובה. ואתה, איזו ציפור חמודה במיוחד בעיניך?

מָקוֹר

מאמרים קשורים:

25 רעיונות לבתי ציפורים ומאכילי ציפורים

ציפורים: 10 שיחים ושיחים כדי להכיל אותם

בית ציפורים: איך לבנות ולהתקין אותו?

פרחים שחורים: 10 זנים טבעיים לשתילה

איך לגדל פרח פורצלן