10 צמחים בעלי פרחים גדולים לגינה שלך

גינות הפרחים מדהימות את העיניים ומציעות ריחות פרחוניים טעימים. אם אתם רוצים גינה שלא תיעלם מעיניכם ותשקף את התשוקה שלכם לצמחים פורחים, צמחים בעלי פרחים גדולים הם בשבילכם. בנוסף, תהיה לך בחירה בין פלטת צבעים גדולה וזנים רבים מקוריים אחד מהשני. הנה 10 צמחים בעלי פרחים גדולים לגדל בגינה שלך!

1) הידראנגאה

ההידראנגאה חושפת כדורי פרחים ענקיים. הפונפונים הגדולים האלה מפארים את הנוף על ידי מעבר מכחול לורוד עובר דרך סגול ולילך. ישנם סוגים רבים של הידראנגאה מה שמאפשר ליצור צידניות צבעוניות!

הידראנגאה
קרדיטים: Xantana / iStock

2) קמליה יפנית

אם אתם נהנים מגנים אנגליים או רומנטיים (בדרך כלל השניים הולכים ביחד), ה קמליה יפנית הוא הפרח בשבילך. זהו צמח עמיד למדי והוא מקבל פינות מוצלות. הקמליה היפנית מעריכה מאוד את אדמת האברש. אתה יכול למצוא זנים רבים של קמליות באינטרנט. ל האתר הזההנה קוד הטבה של -10%: lamaison10.

קמליה יפן
קרדיטים: פנקניה / iStock

3) הכרכום גדול הפרחים

ה כרכום אביבי היא נורה שקל מאוד לגדל ודורשת מעט מאוד תחזוקה! זן זה של כרכום חושף פרחים גדולים יותר מהכרכום המצוי. הצבעים יכולים להשתנות בין פרחים סגולים, צהובים או מגוונים (לעיתים קרובות סגול מפוספס בלבן). גובהו של הכרכום גדול הפרחים הוא בין 10 ל-15 ס"מ, הוא מתחיל להכות שורשים בספטמבר וחושף את פריחתו בין מרץ לאפריל.

כַּרכּוֹם
קרדיטים: apugach / iStock

4) שום נוי

שום נוי (שום ענק) מייצר כדורים יפים המורכבים מפרחים סגולים ומשוננים. הוא אינו עובר מעיניהם בגינה מאחר והגבעול הגדול שלו יכול להגיע לגובה של עד 15 ס"מ. מה לתת גובה לגינה. בנוסף, מדובר בצמח עמיד וחזק במיוחד. קוטר הכדורים שלו יכול להגיע עד 30 ס"מ. עוד פרח נהדר לשלב בגינה שלך.

ail d'ornement Purple Sensation allium
קרדיטים: onkelramirez1 / Pixabay

5) מוסקטאו ל'היביסקוס

Hibiscus moscheutos הוא פרח בקוטר 30 ס"מ בצבעים ורוד, אדום או לבן. הוא מעריך מקומות שטופי שמש וקרקעות מנוקזות. למרות המראה האקזוטי שלו, זהו צמח חזק שסובל את הקור די טוב. זהו צמח ביצות, ולכן הוא אוהב מקומות לחים. הזרעים נזרעים באביב או בסתיו, בחממה חמה.

מוסקטים של היביסקוס
קרדיטים: seven75 / iStock

6) Le dahlia Bodacious

הדליה של Bodacious מבטיחה לכם גינה מקורית ומושכת את העין. ואכן, פרחיו הראוותניים, תערובת של צהוב עז ואדום לוהט, משקיפים על הנוף ומביאים אור יפהפה. מידות אלו כ-20 ס"מ! כדורי אש קטנים אמיתיים בנוף!

דליה בודאסיוס
קרדיטים: Catalinus / iStock

7) שושן הערבות הענק

פרחים אלה תופסים מקום ומשתלבים היטב בכרי הדשא. קני שורש מעוצבים כמו תמנונים תת קרקעיים מוזרים. צמח זה יכול למדוד עד 3 מ' גובה. הוא נקרא גם "זנב שועל" בגלל גבעולים הפרחוניים הגדולים והדקים שלו. ישנם צבעים שונים בהתאם לזנים כגון סגול, כתום או לבן.

שושן ערבות ענק
קרדיטים: beekeepx / iStock

8) גרנדיפלורה מון בלאן מגנוליה

מגנוליה גרנדיפלורה מון בלאן הוא פרח גדול מאוד שקוטרו בין 25 ל-40 ס"מ! פרח מרשים זה לבן ללא רבב ומכניס קלילות מסוימת לנוף למרות גודלו המרשים. הוא פורח בדרך כלל בסוף האביב וניתן להעריץ אותו כל הקיץ.

מגנוליה גרנדיפלורה מון בלאן
קרדיטים: ma-maison-mag.fr

9) חמניות

אם אתה רוצה להביא זוהר יפה לגינה שלך, החמנייה היא השמש הצמחית הקטנה והמושלמת. הפרחים הצהובים הגדולים ולבו השחור המלא בזרעים בקיץ משקיפים על הנוף כדי לעקוב אחר השמש לאורך כל היום. חמניות מעריכה אדמה עשירה, שקול להוסיף זבל או קומפוסט נרקב היטב. אתה גם צריך לשמור על האדמה קרירה על ידי השקייתה באופן קבוע.

חַמָנִית
קרדיטים: לוקה בלקוביץ' / iStock

10) חוטמית

צמח רב שנתי זה חושף פריחה מרהיבה. היופי של החוטמית ישאיר אותך פעור פה. יש להם את המראה המובלט הייחודי הזה שהופך אותם לכל כך מקסימים. גבעולי הפרחים יכולים להגיע לגובה של עד 1m50. הם מופיעים בגן בין יוני לספטמבר. ישנם זנים שונים, חלקם עם פרחים מסולסלים כפולים המכניסים נפח רב לחלל. עוד קצת, זה צמח דבורה.

ורדים רועדים
קרדיטים: Sorajack / iStock

3 זנים לגידול בסלון שלך

קוטלי פטריות טבעיים למלחמה במחלות גינה באופן טבעי