עשב תרמי: מה זה והאם זה אקולוגי?

בין שלל פתרונות קוטלי העשבים, העשב התרמי הוא אחד האקולוגיים ביותר. יש לו את הייחודיות של עבודה, ללא קשר לתנאי מזג האוויר. אין ספק, זה מייצג עלות משמעותית לרכישה, אבל יהיה אדיר מול העשבים השוטים שגדלים בכל מקום בגינה. אז, מוכן לקחת את הקפיצה?

תפעול העשב התרמי

כלי חום גבוה מאוד זה מגיע ישירות תאי צמחים וליצור כאחד הלם תרמי. כדי לעשות זאת, פשוט כוונו אותו על הצמחים שיושמדו למשך 1 עד 2 שניות.

אל דאגה, לא תראו את הצמחים נשרפים, אבל הם יתייבשו במקום, ממש עד השורשים. על צמחים מסוימים, כגון דשא ספה או אפילו שן הארי, זה יהיה הכרחי לְחַדֵשׁ השימוש בקוטל עשבים לאחר א שְׁבוּעַיִם.

בחירה ויעילות

ישנם מנכשי עשב תרמיים רבים שניתן להפעיל באמצעות גז, אך גם באמצעות חשמל. אלה ב gaz פועל על בוטאן או פרופאן וניתן להשתמש במחסנית בין 3 ל-6 שעות. המחירים של קוטלי עשבים מסוג זה נעים בין ארבעים למאה יורו.

לגבי הדגמים חשמלי, הם שולחים אוויר חם של יותר מ-600 מעלות צלזיוס. החיסרון העיקרי בהשוואה לגז הוא הצורך שיהיה שקע חשמל בקרבת מקום בגינה. המחירים הם בסביבות 50-100 €.

בואו נוסיף כי אלה עשבים תרמיים לא מזהם את הקרקע בניגוד לחומרי הדברה ושכלים אלו אינם רגישים למזג האוויר. לכן ניתן להשתמש בהם בכל עת של השנה. העשב התרמי משמש יותר ויותר את גנני השוק האורגני

עדיין יש לשים לב לסיכוני השריפה ולא להשתמש בה בתקופות של גלי חום. כלי זה שימושי במיוחד עבור יריות צעירות של עשבים שוטים שקשה להעלים, במיוחד בהם שבילים מרוצפים איפה הדשא צומח בין כל לוח.

החיסרון הוא חוסר הדיוק, כי הזרבובית בעלת רדיוס של כ-3-5 ס"מ תייבש את כל הנקרה בדרכה. לכן יש להימנע ממנו במסיף, גן פרחים או כתם ירק.

המאמר עשב תרמי: מה זה והאם זה אקולוגי? הופיע לראשונה ב- Easy Gardening.

מהם אלרגנים לצמחים?

איך להילחם נגד הטפיל הזה בעונת הקיץ?