אילו פרחים אפשר לשתול באוגוסט?

לעתים קרובות אנו נוטים לחשוב שחודש אוגוסט וסוף הקיץ אינם העונה האידיאלית לשתילת פרחים. זה לא לגמרי לא נכון. עם זאת, הטבע עשוי היטב… לכן שום דבר אינו בלתי אפשרי! בין שני קטיפים של פירות וירקות שהם בתפוקה מלאה, אפשר בהחלט לשתול כמה פרחים. בואו נראה אילו!

פרג קליפורניה

עמיד מאוד וקל לזרוע (כי זה לא מאוד קשה מבחינת איכות הקרקע), הפרח הצבעוני הזה יכול לקשט כל ערוגה! אידיאלי אם אתה חובב פרחי כפר, פרג קליפורניה חזק אפילו יותר כאשר הוא נטוע בסוף הקיץ.

פרג קליפורניה כתום
קרדיטים: iStock / Frederic Hodiesne

שושן מדונה

הפרח הכפרי הזה הוא מגע של אלגנטיות שיכול לשפר כל גינה, הודות ללובן המדהים שלו כמו לניחוח הסוער שלו. הוא נטוע בסוף הקיץ, רצוי במקום שטוף שמש.

פרח שושן לבן
קרדיטים: iStock / Takako Watanabe

שושן המים

זֶה פרח מימי יפה חיוני מייפה כל בריכה בעדינות ובשירה שלה. כדי לפרוח, שושן המים זקוק למים עומדים והוא אינו חושש מקור או כפור. בצד התחזוקה, כל שעליכם לעשות הוא להסיר את הפרחים הדהויים.

תרבות חבצלות מים
קרדיטים: suju / Pixabay

החוטמית

אנו מעריכים את הפשטות של הפרח הגדול הזה שיכול לספק כל גבול. עם זאת, כדאי להיזהר, כי גובהו הופך אותו לשביר ברוח. מיקום שטוף שמש למחצה מוגן ממזג אוויר גרוע הוא אפוא חיוני.

ורדים רועדים
קרדיטים: Sorajack / iStock

ל'איריס

ההוראה היחידה שיש לפעול היא לשתול את הפרח הזה הרחק ממקומות לחים מדי, במקום חשוף לשמש ולא קרוב מדי למטעים אחרים. הקשתית לא אוהבת להיות מוצל… כל שעליכם לעשות הוא לבחור מתוך שלל הזנים הקיימים!

קַשׁתִית
קרדיטים: Tony Baggett/iStock

השכחני

איך אתה יכול לעמוד בפני הפרחים הקטנים והצבעוניים האלה? נקראת גם אוזן עכבר, השכחה-לא נטועה באוגוסט לפריחה אביבית. היזהר עם זאת, כי פרח זה יכול להפוך פולשני.

myosotis
קרדיטים: Alexandrum79 / iStock

קלנדולה

נקרא גם ציפורן חתול, קלנדולה הוא צמח אופייני שיש לו יתרונות בריאותיים רבים. הוא אכן מושלם להענקת לחות לעור ולהרגעתו לאחר כוויות שמש למשל. בנוסף, הוא דוחה מזיקים מסוימים בגינה.

דאגה
קרדיטים: PhilippT / Pixabay

כרכום הסתיו

הכרכום הוא לא רק זכותן של השמשות הראשונות, כי ניתן לגדל אותו גם בסתיו כפי שמרמז שמו. אדמה קלה ומנוקזת היטב והשקיה סדירה הם המרכיבים היחידים הדרושים לגידול הפרח העדין הזה.

כרכום פלור
קרדיטים: congerdesign / Pixabay

לה רקפת

באותה מידה בבית בפנים ובחוץ, הרקפת משגשגת ללא מאמץ בצורתה הייחודית. ניתן למצוא אותו בצבעים רבים: לבן, ורוד, אדום וכו'.

רַקֶפֶת
קרדיטים: ארמני / Pixabay

אוכמנית

נטועה באוגוסט, האוכמניות לוקחת את הזמן לנבוט בעונת החורף ופורחת כמה חודשים לאחר מכן. כמו קלנדולה, זהו פרח המוערך מאוד בשל סגולותיו הרפואיות. הוא גם מליף, ולכן אידיאלי למשיכת חרקים מאביקים.

אוכמנית
קרדיטים: erwin66as / Pixabay

אופורביה אריתריאה: תחזוקה, חשיפה, ייחורים

ייעוץ ואמצעי מניעה