איך להכין ורד נצחי?

ורדים הם פרחים פופולריים מאוד, לאימוץ בהזדמנויות רבות, לקישוט או כמתנה. כמו כל צמח, הבעיה האמיתית עם אלה היא שהם בסופו של דבר קמלים מהר מאוד. האם הייתם רוצים לקבל ורדים שלעולם לא דוהים? קרא את שאר המאמר הזה כדי ללמוד הכל על זה.

איך הם עשויים?

ה ורדים נצחיים פופולריים מאוד לקישוט ואפילו לערב רומנטי.

מהו ורד נצחי?

נתחיל בהשוואה ביניהם ורדים קלאסיים. באופן עקרוני, לורד טבעי לחלוטין לוקח יומיים לדעוך לחלוטין. לא מאוד פרקטי כמתנה או קישוט לבית! הדרך הטובה ביותר לתקן לצמיתות מצב מסוג זה היא לבחור ורדים מיוצבים נקראים גם ורדים נצחיים.

לאלה יש את היכולת להימשך מספר שנים. המדהימה ביותר היא העובדה שהם אינם מוכתמים כלל ושהם מסוגלים לשמור על טריותם וצבעם לאורך זמן. תכניס אחד חנות הוורדים הנצחית הזו.

ורד נצחי
קרדיטים: Yauheni Rak / iStock

כיצד נוצרת ורד נצחי?

ורדים נצחיים עשויים בצורה מאוד פשוטה וקלה. אתה יכול גם לשחזר אותם בבית. המרכיב החשוב ביותר בייצור נשאר ה גליצרין צמחי. ואז, כמובן, תצטרך ורד וקצת מים.

התחל בכך שתקנה לעצמך ורד. אם יש לך כמה בגינה שלך, זה אפילו יותר קל. במידת הצורך, תצטרך ללכת ישירות למוכר פרחים כדי לקנות אחד. ואז תוודא שכן מכוסה לחלוטין בעלי כותרת ושזה בצבע שאתה באמת אוהב.

בעזרת סכין גננים או צבת, התחל בחיתוך הגבעול שלך באלכסון כך שייצור זווית של 45 מעלות. יחד עם זאת, ודא שהגבעול שלך לא יעלה על 15 ס"מ מבחינת אורך. לאחר מכן הסר את כל העלים הירוקים. קחו צנצנת זכוכית, חימר או פלסטיק וערבבו בה 250 מ"ל מים ו-125 מ"ל גליצרין.

לבסוף, טבלו את הוורד בנוזל הזה ותנו לו להתאדות. ברגע שיצאו מהתערובת הזו, הוורד שלך הופך לנצחי.

איך לקשט את הבית שלך עם ורדים נצחיים?

כיום יש כמה מדריכי וידאו וטיפים באינטרנט במטרה לאפשר לך לקשט את הבית שלך בקלות עם ורדים נצחיים. ראשית, חשוב לציין שהכל תלוי בטעם האישי שלך. חיוני לאמץ קישוט שיכול לספק אותך.

שנית, העדיפו חללים גדולים לקשט עם ורדים נצחיים. בדרך זו, הם מוערכים יותר. לבסוף, בחרו כיפות זכוכית. זה נותן לעיצוב שלך א סגנון ברור ומעודן יותר.

בנוסף, הימנע ככל האפשר מהשארת הוורדים הנצחיים שלך חשופים מדי לקרני השמש (הדבר עלול להפחית את תוחלת חייהם). אל תשקה כל הזמן את הוורד הנצחי שלך כמו צמח רגיל, אחרת היא תתקלקל. פשוט לאבק אותו ולרסס אותו מדי פעם.

קוטלי פטריות טבעיים למלחמה במחלות גינה באופן טבעי

4 קטניות המשפרות את איכות הקרקע