איזו עבודה לתחזק אותו באביב?

אחרי חורף מנומנם, הדשא זקוק לקצת שיפוץ. עם זאת, באביב מתחילה העבודה ברצינות עבור מדשאה זוהרת! כמה צעדים שצריך לנקוט יאפשרו לכם ליהנות מהדשא המרהיב שלכם כשהימים החמים והיפים יחזרו. הנה העבודה שצריך לעשות עבור הדשא בגינה באביב!

1) חשיפה לצל

מדשאה החשופה לשמש כל היום מסתכנת בהישרף ולכן מצהיבה. זה יהיה אידיאלי אם הדשא יוכל ליהנות מחלק של צל ורעננות במהלך היום. אם לא, הקפד לבחור במגוון דשא חזק מאוד.

2) שימו לב לסימני בריאות

אם אתה רואה טחב נוצר על הדשא שלך, זה סימן לאדמה רטובה מדי וחסרת חומרים מזינים. זה יכול להיות גם בגלל חוסר אור שמש. תשכחו מגפרת ברזל, שהוא כימי מדי לכדור הארץ! בהחלט, זה יסיר את הקצף, אבל רק לזמן קצר. מספיקה תחזוקה טובה כדי להיפטר ממנה.

3) המצלקת

צלקת הדשא מורכבת מהסרת שאריות כגון טחב, דשא מת וסכך ירקות. המצלקת גם עוזרת למנוע את התפשטות החיידקים על הדשא שלך. ישנם דגמים ידניים וממונעים לכל התקציבים! זה יצעיר את הדשא שלך בהרף עין. זה מספיק כדי לצלק פעמיים בשנה: באביב לאחר הכפור האחרון ובסתיו לפני הכפור הראשון. על הדשא להיות בן שלוש שנים לפחות ולכסח אותו לפני כן.

מעיין דשא
קרדיטים: Skitterphoto / Pixabay

4) לדשן את הדשא

אתה חייב איכשהו לתקן את הדשא. תרם תרומה של דשן עשיר בחנקן אשר ימריץ את חידוש הצמחייה. זה גם יפעל על צבע הדשא שיהפוך ירוק מתמיד.

5) השקיה

אם המעיין יבש במיוחד, הקפידו להשקות היטב את הדשא. העדיפו להשקיה זו בשעות הבוקר המוקדמות. זה יאפשר לדשא שלך להישאר טרי זמן רב יותר.

מָקוֹר

מאמרים קשורים:

ורד היברידי: הטכניקה ליצור מגוון חדש של ורדים!

עשבים שוטים שימושיים ולא כל כך גרועים. גלה מדוע!

אוזן הפיל: טיפים לטיפול וטיפוח עבור Alocasia

ייעוץ, שתילה, תחזוקה והפרחה

כיצד לטפל בו ולהבדיל בינו לבין אלטרנריה?